Новини

Міжнародний день захисту прав людини

10 грудня практичним психологом Дзюбук В.М. у 4 класі проведено заняття-тренінг "Мої права - моя фортеця". Головною метою заняття було розширити знання здобувачів освіти про їхні особисті права, підвести до розуміння  того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов'язки.




«Насилля в сімї, як соціальна проблема»

9 грудня практичним психологом проведено виховну годину «Насилля в сімї, як соціальна проблема». На занятті учні  ознайомилися із поняттям насильство та його видами, проаналізували випадки насильства в сімї. Адже сім'я - це саме те місце, де має панувати гармонія у спілкуванні, тепле і приємне сімейне вогнище, повага і взаєморозуміння між батьками і дітьми.




"Мамина хустка"

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з'явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу набуло статусу всесвітнього. 
Започаткували свято з метою, аби об'єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім'ях оберегом , символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою". До цього флешмобу долучились учні нашої школи.





День Збройних сил України
4 грудня у нашій школі педагог-організатор Семенюк О.А. та вчитель 3 класу Радисюк Т.М. провели захід "Буду теж солдатом". На уроці зіграли гру "Збери солдата на службу". Вивчили підрозділи Збройних сил України. А на згадку виготовили собі браслети із словами "мужність", "відвага", "подвиг".
 Вчителька Радисюк Т.М. з учнями 3 класу виготовила листівки,якими вони привітали односельчан, які захищали наш мир і спокій. 
Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Міжнародний день людей з особливими потребами
3 грудня практичним психологом до Міжнародного дня людей з особливими потребами із учнями 2 класу проведено годину спілкування «Відкрий серце для добра». Метою заходу було ознайомити дітей з їх основними правами, звернути увагу на права дітей-інвалідів. Формувати у дітей любов і повагу до людей з обмеженими можливостями, виховувати чуйність та співчуття. Учні переглянули відеоролик "Подарунок", власноруч виготовили сердечка з побажаннями добра для однокласників з особливими потребами.




1 грудня - День боротьби зі СНІДом

До Дня боротьби зі СНІДом було проведено заходи практичним психологом Дзюбук В.М. та педагогом-організатором Семенюк О.А.:
виховна година «Не дамо СНІДу шансу» (8 клас);
-  година спілкування "Зупинимо СНІД разом" (9 клас).
Метою заходів було надати знання про ВІЛ і СНІД , історію їх виникнення та шляхи передачі; сформувати у підлітків розуміння особистості відповідності за ризик інфікування ВІЛ; формувати терпляче ставлення до ВІЛ-інфікованих.



"Тоді нас міг врятувати хліб - тепер нас врятує пам'ять"

    Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам'ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. 
З нагоди відзначення пам'ятної для українського народу дати, в школі було організовано експозицію хліба "Тоді нас міг врятувати хліб - тепер нас врятує пам'ять"   та проведено тематичні виховні години. Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу. Звертаючись до учнів школи, вчителька Дзюбук С.В. закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 28.11.2020 року о 16.00.




Акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня в школі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є: привернути увагу суспільства до проблем насильства в сімї, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок. Практичним психологом  Дзюбук В.М.  було проведено заходи:

-  конкурс малюнків «Світ без насильства»;

- опитувальник «Що я знаю про насильство» (6 клас);

- виховна година «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі» (5 клас);

-  виховна година «Не дамо СНІДу шансу» (8 клас);

-  круглий стіл «Насилля в сімї, як соціальна проблема» (7 клас);

заняття-тренінг «Мої права – моя фортеця» (4 клас).


«Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі»

         26 листопада практичним психологом проведено виховну годину «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі». Метою заходу було привернути увагу здобувачів освіти до проблем насильства в учнівському середовищі.    Учні одягли  браслети «Стоп насиллю» як пам'ятний знак про акцію. 



День Гідності і Свободи

21 листопада в 
Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів до революції Гідності та Свободи. Вчителем 2 класу Шульжук Т.А. було проведено годину спілкування за темою: "Герої не вмирають". 3 клас урок-бесіда "Наш символ Гідності і Свободи"У 5 класі  проведено виховну годину "Україна - країна нескоренних" . У 6 класі був проведений урок патріотизму "Україна - територія Гідності і Свободи". Учні ознайомилися з етапами Революції Гідності, переглянули відеосюжети про події Майдану, взяли участь у флешмобі. У 8 класі відбувся урок приурочений шостим роковинам початку масових акцій громадянського протесту, які відбулися під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року). "Україна - територія гідності і свободи".

 


«Хоч дитина я мала - знаю всі свої права»

20 листопада у школі відзначили Всесвітній день дитини. Вчителем 1 класу
Ілюковою І.П. та педагогом-організатором Семенюк О.А., було проведено гру-бесіду на тему: «Хоч дитина я мала - знаю всі свої права», де учні ознайомилися з своїми основними правами та обов’язками, закріпили їх за допомогою вправи «Нитка». Діти висловлювали свої права у вигляді малюнків,переглянули презентацію "Права дитини".


Всесвітній день доброти

                                                              13 листопада відбувалися такі заходи: "Говорити гарні слова - так просто", "Дерево доброти", уроки доброти. Також учні долучилися до акції "Копійки рятують життя", яку проводила ГО "Березнівська Брама". Було зібрано та передано 464 гривні.



Всеукраїнський радіодиктант національної 
єдності у нашій школі
Всі  чекають початку радіодиктанту. 
"А чому ви хочете писати радіодиктант?" - запитую.

Відповіді учнів:
Гергелюк Вікторія:
"Хоч і знаю, що напишу з помилками, але все-таки охоче долучаюся до флешмобу. Я готувалася, повторювала правила, стежила за порадами із правопису Суспільного мовлення".
Холодюк Дарина:
"Дуже хочу писати радіодиктант, навіть просто для себе, хочу перевірити свою грамотність, усвідомлюючи разом з цим і те, що я є учасницею цієї масштабної акції".



Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – в День української писемності та мови. Ми різні. Але нас об’єднує спільне завдання – граматично правильно написати диктант, під назвою «Українська піч», який було виконано  на свіжому повітрі учнями 4-Б класу.

Учні  зарекомендували себе як культурна молодь, яка усвідомлює велике значення мови в житті народу. Ті, хто взяли участь у написані диктанту, зрозуміли, що знання рідної мови та вміння нею користуватися – це шлях до всебічного розвитку людини. Пам’ятаймо слова відомого грецького філософа Сократа: «Заговори, щоб я тебе побачив!».

Вчителька початкових класів Дзюбук С. В.



Конкурс "Поліські пересмішники"

 Переможниці І етапу конкурсу "Поліські пересмішники": Гергелюк Ірина, учениця 9 класу читає гумореску  П. Глазового "Як Кузьму провчила жінка його мила" та Ілюкова Надія, учениця 4 класу читає гумореску П. Глазового "Мова і язик".
Дивись відеозапис читців за покликанням:

Виховна година "Найбільше щастя - це здоров'я"

У 4 класі практичним психологом проведено виховну годину. Учні здобули багато корисної інформації,яку можуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я. Було використано такі види роботи: 
робота в парах, вправа "Асоціативний кущ", гра "Корисно-шкідливо", "Квітка здоров'я". 


День захисника України!


    З нагоди Дня Захисників України, який відзначається 14 жовтня, у школі було проведено ряд тематичних заходів:    
виставка малюнків;
- уроки мужності;
- флешмоб;
- виготовлення малюнків для воїнів, які захищають територіальну цілісність України.
    
День психічного здоров'я!

9 жовтня - Всесвітній день  психічного здоров'я. Психологом було проведено ряд заходів: 
 3 клас - заняття "Як покращити свій настрій". На занятті учні мали можливість створити квітку настрою.
 5-9 класи - проведено психологічну лотерею "Позитивні бажання".

День вчителя у Грушівській ЗОШ!

Поміж багатьох свят у календарі  є день , коли у вчителів особливо піднесений і радісний настрій. День вчителя, коли школа майорить осінніми квітами і посмішками школярів та педагогів. Відбулося таке свято і у Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Цього року воно було особливим ,так як карантин вніс свої корективи. Учнівське самоврядування під керівництвом  педагога- організатора Семенюк О.А.   підготували не звичайний концерт, а відкриття телевізійного каналу «Вчитель +». Вчителі побачили себе в улюблених передачах: «Прогноз погоди», «Все буде добре»,та «Світське життя». А ще лунали пісні, щирі привітання і веселі відеоролики. Подякою за свято були щирі усмішки та гучні оплески вчителів.

Міжнародний день миру!

    Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.                 Щороку 21 вересня жителі різних куточків планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою.        
    Учні Грушівської ЗОШ приєдналися до Міжнародної акції «Голуб миру». У 4-Б класі психолог Дзюбук В.М. провела виховну годину «Хай буде мир на всій Землі». Учні виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди між людьми. Учнівським самоврядуванням був проведений челендж до Дня миру.



"Дарунки пані Осені"
    Вже традиційним стало проведення виставки дитячих робіт з овочів та фруктів “Дарунки пані Осені” в Грушівській ЗОШ І-ІІ ст.. І  кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!                                                             
  Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого . А які цікаві фігури з овочів були представлені увазі присутніх на осінньому святі!         
    Другокласники підготуввали дві композиції: «Подарунки від осені» і «Гостинці від білочки».
    Третьокласники підготували дві композиції: «Кораблик» та «Лебідь».
    Четвертокласники створили полянку їжачків, кошик з дарунками осені, веселі грибочки, чудові екібани та веселі гноми.
   П’ятикласники створили чудові композиції: «Час минає, а символи живуть» та «Весела сімейка» .
  Шостий клас запам’ятались роботами «Королева саду» та «Щедрий сад».
  Семикласники – композиція «Covid-19».
 Учні восьмого класу представили нашій увазі композицію «Веселий заєць» та «Осінній букет».
  З дев’ятикласниками ми побували у зоопарку, де побачили «Осіннє левеня».
  Позитивні емоції та естетичну насолоду отримали всі – від найменших до найстарших учасників і гостей святкової феєрії Царства осені. Всі класи блискуче попрацювали і внесли свою нотку, своє бачення світу у палітру кольорів Красуні.
   Не покидай нас, золотисто-сонячна Королева садів і полів! Ще так хочеться насолодитись твоїм теплом і щедрістю дарів! Хай не летять у вирій журавлі! Сьогодні Свято присвятили ми Тобі!






З днем знань!

Шановні вчителі, учні та батьки! 

Вітаю Вас зі святом - Днем Знань. Саме з нього розпочинається навчальний рік, а він завжди означає відкриття осяйної і часто величної дороги до знань і нових звершень.

Так, цей рік буде непростим. Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для їх батьків і вчителів. Ми маємо насамперед дбати про здоров’я і безпеку кожного з нас та дотримуватися всіх вимог та рекомендацій МОЗ. На сьогодні учасники навчального процесу вже знайомі з принципами дистанційного та онлайн- навчання. Але для кожного новим буде дотримання правил захисту в умовах реальної школи.

Дорогі учні, батьки, колеги! Бажаю всім набратися терпіння. У наших силах зараз тримати цей виклик часу і продовжувати свою роботу: вчителям – учити, учням – навчатися, зростати, а батькам бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам.

  

  

© http://privitay.com.ua/1veres.php?dat=52

КАРАНТИН

Увага! Під час карантину тематичні завдання за навчальними програмами для самостійного опрацювання

можна переглянути у вкладці

"ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ"




Зі  святом Останнього дзвоника!!!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Цього навчального року воно стало особливим для всіх нас - ми святкуємо його на відстані. 
Для багатьох школярів дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Особливі слова звучать для випускників 2020 року. У добру путь, дорогі випускники! Нехай дорога в незвідане майбутнє стелиться широким рушником, вишитим любов’ю ваших рідних. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Привітання від класного керівника 9 класу Шульжук Лідії Петрівни.

     
Щасти вам в усьому!





День вишиванки





      
Тиждень української 
мови та літератури


Говоріть про любов і
про віру у щастя,
Уникайте мовчання,
нудьги і ниття,
Говоріть, хай в розмові
слова веселяться,
Говоріть і продовжуйте мові життя.


Грушівська ЗОШ I-II ст
Тиждень української мови і літератури в школі

З 02  березня по 06 березня

№ з/п
Назва заходу
Дата  проведення
Класи
Відповідальні
1
Відкриття Тижня на загальношкільній лінійці (ознайомлення з основними заходами, оголошення конкурсних програм).
понеділок
5 - 9
клас
О. Семенюк
Класні керівники
5 – 9 класів

3
Виставка малюнків «Українська мова в моєму серці», присвячених Дню рідної мови та до художніх творів.
вівторок
5 – 9
В. Мельничук,
Л..  Яницький
4
Конкурс на кращого читця-декламатора
«Шануймо рідне слово».
середа
5 - 6
В. Мельничук,
Л..  Яницький


5
Лайфхак українською від Дмитра Хоркіна «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь…» (про вживання іншомовних слів, фразеологізмів)
четвер
5 - 9
В. Мельничук,
Л.  Яницький
6
Закриття Тижня української мови та літератури.
Нагородження найактивніших учасників
п’ятниця
9клас
О. Семенюк


         
    „Викладання мови – це майстерність творення людської душі, бо вона є найніжнішим, найтоншим зіткненням до серця дитини. Викладання мови – це й суспільствознавство, бо в слові закарбовані століття життя й боротьби народу, його мужність і слава, надії і сподівання”,-говорив В.Сухомлинський. Викладач  покликаний виховувати в учнів любов та інтерес до слова, навчає дбати про яскравість, виразність і точність мови, розвиває мислення, творчі здібності, впливає на естетичні переконання, формує внутрішній духовний світ дитини.  Усі ці складні навчальні виховні завдання здійснюються не тільки під час уроку, а й у процесі позакласної роботи.
        Окрему групу позакласних заходів з мови становлять свята — мовні  дні, тижні. Організація їх має своєю метою зацікавити учнів мовою, пожвавити працю над нею, виявити ефективні форми, прийоми ведення позаурочної роботи з мови, підсумувати наслідки її за певний період.
         Мабуть, найефективнішим з свят є тиждень мови. Цінність цієї форми позаурочної роботи в тому, що вона є масовою, охоплює всіх учнів. У цей час здійснюються  різноманітні  мовні заходи, спрямовані на збагачення дітей новими відомостями про мову, поглиблення і закріплення знань з програмного матеріалу, вдосконалення  культури мовлення,  залучення учнів до самостійної творчої праці над словом у всій його  багатогранності, а саме: дев`ятикласники активно долучилися не тільки до організації заходів, а і складали запитання до різних конкурсів, при цьому мали можливість пригадати вивчений матеріал у молодших класах. А це своєрідна підготовка до ДПА з української мови. 
 Уже традиційно у березні в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений Шевченківським дням.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси рідної
української мови.
Метою всіх проведених заходів було:
v     донести до учнів красу і багатство української мови;
v     формувати відчуття краси рідної мови;
v     розвивати мовленнєві здібності учнів;
v     збагачувати словниковий запас;
v     виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
У ході підготовки до Тижня було створено презентацію про Шевченка «Він міг би…», намальовано багато малюнків, використовуючи сучасні комп'ютерні технології.
Звичайно, було сказано й про заохочення у вигляді гарних оцінок найактивнішим, найсумліннішим та подяк переможцям, адже будь-який захід у школі є частиною навчального процесу. У брошурі зафіксовані фрагменти Тижня.

Хід тижня української мови та літератури можна переглянути натиснувши тут.  

Тиждень основ християнської етики
       
         Відповідно до річного плану роботи школи з 20.01.20 по 24.01.20 було проведено тиждень основ християнської етики. Упродовж тижня учні працювали індивідуально, у парах та колективно. Це сприяло згуртуванню учнівського колективу, вмінню знаходити спільні рішення, здатність критично мислити, розвивати гнучкість у стосунках, робити свідомий вибір. Відкриття тижня розпочалося зі загальношкільної лінійки. Протягом наступних днів було організовано акції «Таємний друг», «Лоза добрих справ», пройшла виставка духовної літератури «Біблія – невичерпне джерело мудрості», конкурс малюнків-аплікацій із використанням зернових культур на різдвяну тематику. Учні 5-7 класів прийняли участь у інтелектуальній грі-квесті «Скарб мудрості».









Заходи до декади
військово-патріотичного виховання
(15.01 – 24.01.2020)
1 клас – Конкурс «Україна переможе» (Шульжук Т.А.)
2 клас – Урок-подорож «Мій дім - Україна» (Радисюк Т.М.)
3-А клас – Урок мужності «Найбільше ми хочемо миру на світі» (Одейчук Т.Г.)
3-Б – Перегляд мультфільму «Це наше, і це твоє, незламний дух козацтва – наш!» (Дзюбук С.В.)
4 клас – Бесіда «Я – частина України» (Ілюкова І.П.)
5 клас – Екскурсія до обеліска слави та до пам’яті воїнам УПА (Карпова К.Ф.)
6 клас – Вікторина «Україна – моя Батьківщина» (Радисюк О.А.)
7 клас – Урок мужності «Гідності хай промінь не згасає» (Семещук Н.М.)
8 клас – Круглий стіл «Я – громадянин, патріот своєї держави» (Гергелюк О.О.)

9 клас – Урок мужності «Слава героям» (Шульжук Л.П.)



Заходи в Грушівській ЗОШ Ι-ΙΙ ступенів
щодо проведення акції
«Подаруй свої обійми найкращій людині»


п/п
Заходи
Дата проведення
Де і з ким проводиться
Відповідальний
1.
Година спілкування «Обійми як бумеранг»
20.01.2020
Здобувачі освіти
Практичний психолог Семещук К.О.
2.
Акція «Подаруй мені радість!»
20.01.2020
Здобувачі освіти
Практичний психолог Семещук К.О.











Заходи в Грушівській ЗОШ Ι-ΙΙ ступенів
щодо проведення акції до Міжнародного дня «Дякую»


п/п
Заходи
Дата проведення
Клас
Відповідальний
1.
Конкурс оригінальних листівок «Моє чарівне дякую»
11.01.2020
Пед.працівники
Практичний психолог Семещук К.О.
  
"Що щиріше людина дякує іншим, 
то більше добра примножує сама собі."

11 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день «Дякую». Це свято можна по праву назвати одним з найбільш «ввічливих» свят у світі. Воно підкреслює важливість ввічливого ставлення до ближніх і всіх людей в цілому.
Всі ми чудово усвідомлюємо значення хороших манер, їх необхідність в повсякденному житті, але велику частину подяк ми висловлюємо, якось ненароком, не замислюючись про їх сенс. Однак, слова подяки володіють магічними властивостями - з їх допомогою люди дарують один одному радість, надихають на нові дії, ,а також висловлюють увагу і передають позитивні емоції - те, без чого наше життя стало б мізерним і похмурим.
Педагогічні працівники теж відзначали день "Дякую", ставши учасниками  конкурсу оригінальних листівок «Моє чарівне дякую», яке було проведене під керівництвом практичного психолога Семещук К.О.






Тиждень образотворчого мистецтва

Мистецтво – вираження найглибших думок
 найпростішим способом.
Альберт Енштейн

         З 23 по 27 грудня в школі було проведено тиждень образотворчого мистецтва. В рамках проведення тижня учні школи залюбки брали участь у конкурсах, вікторинах, змаганнях.  Актуальністю проведення тижня є зацікавленість до предмету, а також прищеплення любові до мистецтва. Тиждень образотворчого мистецтва пройшов цікаво.  Діти були активні, показали гарні знання, вміння та зацікавленість.
   Вчителем образотворчого мистецтва Лебединською Н.В. були проведені такі заходи:

·       виставка учнівської творчості «Зимова казка»

·       турнір по розгадуванню кросвордів та ребусів

·       конкурс малюнків крейдою на тему: «Мороз малює на вікні»

·       гра «Знайди 10 відмінностей»

·       мистецький брейн-ринг   

·       творче змагання «Домалюй…»     
                                               






Свято Св.Миколая в 1 класі





Свято Св.Миколая в початкових класах


19 грудня – День Святого Миколая, одне з головних зимових свят, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі та замовляють подарунки під ялинку. Образ Святого Миколая – втілення людяності, доброти та високих моральних цінностей. День взаємодопомоги та турботи, коли варто допомагати знедоленим, бідним та хворим.
Легенда про Святого Миколая
Святий Миколай мешкає в Раю. Але, раз на рік, він спускається на землю, щоб відвідати діток та зробити їм подарунки за чемність, гарну поведінку та старанне навчання. Зазвичай, Святий Миколай кладе свій подарунок під подушку, в шкарпетки або чобітки і вранці всі чемні діти знаходять під нею цукерки та інші бажані сюрпризи. До тих же, хто погано себе поводив та не слухався батьків, Святий Миколай не приходить.

Сьогодні в Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося новорічне свято до дня Святого Миколая. В якому взяли участь діти початкових класів. 







Андріївські вечорниці
        Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України, Росії та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв. Вечорниці проходять в ніч з 12-го на 13-е грудня і в основному святкуються тільки молоддю.


Тож учні 6-9 класів спільно з організатором  Семенюк О.А. організували вечорниці, в яких було розкрито красу обряду. Учні виявили велике бажання відроджувати і оберігати народні звичаї. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальні танці, гарні постановки, смачна калита – все дарувало радість.  Усе пройшло чудово. Було дуже цікаво, усі залишилися задоволеними.






Всеукраїнський тиждень права

Право і справедливість полягають у тому, щоб кожний мав і робив своє так, аби ніхто не мав чужого і не позбавлявся свого. 
 Конфуцій

Природні права – це ті, що належать людині в силу її існування. До них належить інтелектуальне право, або право вільно мислити, а також усі ті права особи діяти на користь собі і своєму щастю, які не утискають природних прав. 
Т.Пейн

          З 9 по 13 грудня в нашій школі пройшов Всеукраїнський тиждень права. Були проведені відповідні заходи.  

Назва заходу
Дата проведення

Клас
Відповідальний
за проведення
заходу
1
Всеукраїнський урок «Права людини»
10.12
1-4

5-9
Класні керівники
Вчитель правознавства
2
Правовий квест «Я знаю свої права»
11.12
5-9
Вчитель правознавства
3
Перегляд соціальної реклами «Знай свої права та обов’язки»
12.12
1-9
Педагог-організатор
4
Круглий стіл на тему «Мої права та обов’язки»
12.12
1-4
Практичний психолог
5
Бесіда «Права та обов’язки учнів у школі»
11.12
1
Шульжук Т.А.
6
Виховна година «Подорож в Країну прав дитини»
11.12
2
Радисюк Т.М.
7
Інтегроване заняття «Великі права малої людини»
12.12
Одейчук Т.Г.
8
Перегляд фрагменту відеофільму «Я і мої права» з подальшим обговоренням»
10.12
    3б
Дзюбук С.В.
9
Бесіда «Школа прав дитини»
13.12
4
Ілюкова І.П.
10
Інтерактивне спілкування «Стоп!Булінг!»
12.12
5
Карпова К.Ф.
11
Година спілкування «ООН – організація, що захищає інтереси людей світу»
13.12
6
Радисюк О.А.
12
Розмова в дружньому колі «Мої права та мої обов’язки»
13.12
7
Семещук Н.М.
13
Екскурсія для учнів. Зустріч та бесіда з керівником місцевого органу виконавчої влади.
12.12
8
Гергелюк О.О.
14
Тестування на тему «Чи знаю я свої права»
11.12
9
Шульжук Л.П.




















Акція «16 днів проти насильства»

п/п
Заходи
Дата проведення
Клас

Відповідальний
1.
Конкурс малюнків «Світ без насилля»
25.11-10.12.2018
3-8 класи
Практичний психолог
Семещук К.О.
2.
Опитувальник «Стоп насильство.»
7 клас
3.


Година спілкування на тему:«Булінг та його прояви у шкільному середовищі»
2-4 класи
4.

Анкетування «СНІД.Що я знаю про це»
9 клас
5.

Година спілкування: «СНІД:подумай про своє майбутнє»
8 клас
6.

Година спілкування «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі
5-6
7.

Круглий стіл на тему : «Насилля  в сім’ї як соціальна проблема»
7-9 клас
8.

 Круглий стіл на тему: « Мої права-моя фортеця!»
9 клас








Тиждень інформатики


            З 2 грудня по 6 грудня в школі пройшов тиждень інформатики. Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя.

           Турнір - це завжди свято, веселий настрій, вигадки. Гра відкриває зовсім інші сторони інформатики, ті, на які не завжди звертаєш увагу на уроці, при серйозній розмові про цю складну сучасну науку. Для багатьох учнів гра дасть можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, а для декого може стати поштовхом до зацікавлення.

            Відповідальні за тиждень інформатики – Жабчик Н.О. та Дзюбук С.В.

 Заходи були спрямовані на:
• розвиток творчої фантазії;
• логічного мислення;
• вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
• формування обов'язковості, відповідальності, креативності.
  
  В рамках тижня було проведено:
  • Екскурсія в кабінет інформатики для учнів 1 класу;
  • Виставку завдань «Цікава інформатика» для учнів 2 – 9 класів;
  • Конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія» для учнів  9 класу;
  • Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» для учнів 5 класу;
  • Конкурс «Найкращий малюнок» створений у графічному редакторі для учнів 6 та 3-х класів;
  • Квест-гра «ІНФОманія» для учнів 7, 8, 9 класів;
  • Перегляд відео «Сім чудес» та «Безпека в Інтернеті» для учнів 2 – 9 класів.



  













Тиждень фізики
Відповідно до річного плану роботи школи з 25.11.19 по 29.11.19 було проведено тиждень фізики.
Вчитель фізики Гергелюк О.О.  провела: квест-гру, інтелектуальні ігри, досліди, конкурси з учнями 7-9 класів.
Діти були активні, з бажанням приймали участь в заходах.

Протягом тижня учні також розгадували кросворди, ребуси та малювали газети.











Олімпійський урок


         З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. Він мав на меті навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом.





21 листопада - День Гідності і Свободи
              
Це свято в Україні, що відзначається щороку 21

листопада на честь початку цього дня двох 

революцій: Помаранчевої революції (2004 

року) та Революції Гідності (2013 року).








Міс школи - 2019
14 листопада 2019 року в Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся конкурс талантів  та краси «Міс школи – 2019». У ньому взяли участь четверо  чарівних дівчат 6-9 класів. У конкурсі вони проявили  винахідливість, кмітливість, уміння представити себе. Програма свята складалась з  шести конкурсів.
У першому конкурсі «Візитка» дівчата розповіли про себе, свої уподобання, захоплення та презентували свій костюм.
Яскравим та артистичним був конкурс «Мій талант». Учасниці вражали суддів та глядачів вмінням декламувати, вокалом,  та витонченою поезією.
У наступному конкурсі учениці демонстрували власну кмітливість та ерудованість, відповдаючи на різного роду запитання. Родзинкою вечора став   конкурс «Модельєр», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, продемонструвавши  зроблені з підручних матеріалів  зроблені власноруч.
У конкурсі «Кухарочка» дівчата показали свої уміння у приготуванні бутербродів. Завершальним був конкурс «Зачіска», учасницям було надано резинку та гребінець для волосся, для того , щоб зробити зачіску за  п’ять хвилин.
У конкурсі брали участь 4 учасниці:
·         Одейчук Марія 6 клас- Міс чарівність;
·         Кирушок Анастасія 9 клас – Міс грація;
·         Одейчук Ірина 7 клас – Віце-міс 2019;
·         Семенюк Тетяна 8  клас – Міс школи-2019

За подіями на сцені уважно спостерігало журі, до якого увійшли:
·         Жабчик Наталія Олександрівна, вчитель інформатики;
·         Радисюк Галина Андріївна, вчитель зарубіжної літератури;
·         Мельничук  Олена Олександрівна,  вчитель хімії.
Програму свята вели учні 9 класу Козачок Оксана та Радисюк Роман. .
Організаторами виховного заходу були лідери учнівського самоврядування Шульжук Марія, Радисюк Катерина та  Холодюк Дарина, під керівництвом  педагога-організатора Семенюк Ольги Анатоліївни.
Вітаємо всіх конкурсанток та переможниць. Бажаємо нев’янучої вроди, краси, мудрої думки та впевненості у собі!!! ВИ найкращі!!!




Всеукраїнський радіодиктант 
національної єдності
Учні Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з вчителями української мови та літератури Мельничук В.О. та Яницьким Л.С. охоче долучилися до акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності". Кожному учаснику було приємно усвідомити те, що писали разом тисячі українців, одночасно виводили слово за словом і це все створювало святкову атмосферу, дарувало всім гарний настрій. Шануймо рідну мову!
Писати грамотно і правильно - 
це прикольно і красиво!













Тиждень хімії

У школі з 04. 11. 2019 по 08. 11. 2019 було проведено тиждень хімії, на протязі якого учні разом з вчителем хімії Мельничук О. О. продемонстрували дуже цікаві, дивовижні хімічні досліди.  Учні 7 класу приймали участь у розважально-пізнавальній грі, учні 8 класу -  у грі «Поле-чудес», учні 9 класу – у грі «12 бал з хімії». Діти були активні, розгадували кросворди та ребуси.






Тиждень математики
Відповідно до річного плану роботи школи з 21.10.19 по 25.10.19 було проведено тиждень математики.
Вчителі математики Шульжук Л.П. і Гергелюк О.О.  провели: гру "Щасливий випадок" з учнями 8-9 класу, математичну естафету, брейн-ринг "Дії з натуральними числами" з п'ятикласниками, конкурс "Кращий математик" та гру "Кмітливі математики" з учнями 6-7 класів.
Діти були активні, з бажанням приймали участь в заходах.
Протягом тижня учні також розгадували кросворди, ребуси та малювали математичні газети.









Свято до Дня захисника України
11 жовтня 2019 року у Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося загальношкільне свято до Дня захисника України. Свято було організовано під керівництвом педагог-організатора Семенюк О.А. та вчителя історії Радисюк О.А.



Свято до День вчителя


         Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух.
А. Дістєрвег

         Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День вчителя, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
         У школі після уроків у актовому залі відбувся святковий концерт. Його програма була різноманітна й цікава. Учні  співали улюблені пісні, декламували вірші та гуморески.
         Концерт подарував учителям гарний настрій.  Кожен учень вклав частинку себе, щоб  подарувати  свято.




Акція «Голуб миру»


МИР — таке коротеньке слово, а як багато воно в себе вміщує! Є кілька значень цього слова. Мир - це Всесвіт , Земля, людське суспільство. Мир - це згода, спокій, відсутність сварок. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.
23 вересня 2019 року у Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася загальношкільна акція «Голуб миру - мир назавжди в моїй країні». Педагог-організатор Семенюк О.А. та практичний психолог Семещук К.О. організували конкурс малюнків на асфальті для учнів 1-9 класів.




















"Осінній вернісаж" спалахнув у нашій 

школі

       Проведення виставки врожаю та осінніх композицій стало доброю традицією у нашій школі. На цей раз школярі презентували справжній феєрверк  барвистого дива, створеного руками талановитих учнів школи.
       «Смішарики на галявині», « Тепло долонь зігріє Україну», «Злякана жаба», «Їжачки», «Осінні букети» - та багато  інших чарівних назв можна побачити під роботами, що розміщені на виставці.

        Для того, аби створити щось подібне власними руками, треба не тільки натхнення. Всі хто приніс свої композиції, уміють бачити світ по-іншому, в казкових кольорах, фантазують, - каже учень 5 класу Олег, який бере участь у виставці.











Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в школі було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: естафети, конкурси,  олімпійський урок, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.





Свято Першого дзвоника

Ось і закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радості літо. Настала хвилююча мить свята Першого дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Сьогодні, в день свята, до нашого дружнього шкільного колективу вливається гомінке і непосидюче поповнення - першокласники. То ж нехай запам’ятається їм на все життя їхній перший крок до вершин пізнання.

У школі було проведено флешмоб під назвою "Привіт, рідна школо!" в якому взяли участь учні 1 та 9 класів.




Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Грушівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Після виконання всіма присутніми Гімну держави та внесення прапора із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів директор школи Дзюбук О.В., мати учня 9 класу Кусік Л.О., класні керівники Дзюбук Т.П. та Мельничук В.О., перша вчителька випускників Одейчук Т.Г.
 Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. За традицією директор школи Дзюбук О.В. та заступник директора з навчальної роботи Яницька Т.А. відзначили кращих учнів школи. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів.

Слова подяки звучали і від четвертокласників їхній першій вчительці Радисюк Т.М., яка допомогла їм переступити першу шкільну сходинку, навчила розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину, рідну мову.
Подарували гарні пісні присутнім учні 4 класу Гергелюк Дарина, Гурін Таміла, Одейчук Іванна, Одейчук Марія.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік.
І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали учням школи: дев’ятикласнику Радисюку Івану  і першокласниці Лебединській Єлізаветі. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі !

День перемоги 

9 травня 2018 рік

В ці травневі дні учні та педагоги школи долучилися до збереження національної пам’яті українського народу. Вшанували тих, хто поліг у горнилі боїв, хто кров’ю своєю скропив землю, тим, хто пройшов крізь бої, лихо, голод і холод, хто вижив у цій смертельній війні-всім присвятили слова шани, бойові пісні, патріотичні вірші. В усіх класах відбулися уроки мужності «8травня — День пам’яті та примирення, 9травня – День перемоги над нацизмом у другій світовій війні». Проведенню уроку передувала пошукова робота. Учні дізнавалися про своїх пращурів та прародичів, які брали участь у боях Другої світової війни, визволенні Києва, України. Писали твори, презентували фотоматеріали. Урочисту лінійку пам’яті «День пам’яті, примирення, Перемоги» проведено силами учнів 9  класу. 







 


День Цивільного захисту

27 квітня 2018 рік

  Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня у Грушівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся  День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці школярі зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.  
Медсестра  школи Семещук К.О. продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
 День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.





 


                                   


                                 

                                 

День Цивільного захисту

26 квітня 2017 рік





Свято 8 Березня)))

07 березня 2017 року







Прийди весно!!

Свято Стрітення, в нашій школі відбулося 15 лютого 2017 року. Свято відбулося за участю учнів початкової школи












                                                             


ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

21 - 25 ЛИСТОПАДА 2016 року

                             






ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

14 - 21 ЛИСТОПАДА 2016 року





































Немає коментарів:

Дописати коментар